Hlavní navigace

GFI Software umí s AppManagerem jednotně spravovat IT

1. 3. 2023

Sdílet

Cloudová platforma GFI AppManager poskytuje MSP a resellerům v rámci partnerské sítě GFI řešení pro správu komunikačních, bezpečnostních a síťových nástrojů z jednoho centrálního panelu. MSP poskytovatelé pak mohou nově využít jedno rozhraní pro všechny své zákazníky a řešení, které zefektivní správu infrastruktur jejich zákazníků.

Používáte k placení nositelnou elektroniku jako třeba hodinky?

Správa pokrývá veškeré detailní funkčnosti a potřeby SMB firem. Poskytovatelé MSP mohou snadno konfigurovat jakékoliv či všechna zařízení pod svou správou a zjednodušit administraci širokého spektra instalovaných řešení na různých lokacích. GFI AppManager také nabízí monitoring a notifikace v reálném čase, když MSP poskytovatelům umožňuje nastavit chybová hlášení s cílem okamžitého řešení nastalé situace. GFI AppManager poskytuje podporu různorodým IT řešením, od poštovního serveru přes archivaci až po firewall, a je plně rozšiřitelný o jednoduché API rozhraní pro podporu dalších řešení.

AppManager nabízí GFI partnerům robustní platformu pro zajišťování IT bezpečnosti, když zahrnuje proaktivní monitoring zranitelností a hrozeb zaměřených na uživatele, sítě a aplikace a pomáhá IT týmům předcházet potenciálním bezpečnostním rizikům. S funkcí GFI AppManager Radar lze s využitím technologie strojového učení automatizovat detekci a reakci na nejrůznější hrozby, takže IT týmy mohou minimalizovat rizika pro kritické systémy a aplikace. 

A v neposlední řadě GFI AppManager pomáhá organizacím dodržovat předpisy typu GDPR, NIS2 a ISO27001. Poskytuje komplexní reporting a analýzy umožňující rychle identifikovat mezery v procesech a zahájit nezbytné kroky k jejich vyřešení.

Chcete dostávat do mailu týdenní přehled článků z Computerworldu? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Našli jste v článku chybu?