Hlavní navigace

Gigabyte uvádí na trh základní desky řady H55 a H57

9. 1. 2010

Sdílet

Nové základní desky společnosti Gigabyte řady H55 a H57 s USB 3.0

 

Společnost Gigabyte, výrobce základních desek, grafických karet a dalšího počítačového hardwaru, představila nové řady základních desek H55/H57, založené na čipových sadách Intel H55 a Intel H57. Nové desky navazují na úspěch designu GIGABYTE Ultra Durable 3, který se vyznačuje dvěmi měděnými deskami plošných spojů (PCB), a přinášejí několik inovativních prvků, včetně nástrojů pro správu Smart6 PC, nástrojů pro úsporu energie, DualBIOS a podpory pro Evropskou směrnici Energy Using Products Directive (EuP).

Nové základní desky, podporující procesory Intel Core i3 and Core i5 s paticí LGA 1156 a vyznačující se  integrovanou grafikou a řadičem paměti DDR3, také umožňují přehrávat videa s vysokým rozlišením. Podporována je široká škála grafických rozhraní zahrnující VGA, DVI, HDMI a DisplayPort. Základní desky GIGABYTE GA-H57M-USB3 a GA-H55M-USB3 podporují USB 3.0.

 

Základní deska GIGABYTE GA-H57M-USB3

Podpora USB 3.0

Díky rychlým hodnotám přenosu až do 5 Gbps mohou teoreticky uživatelé oproti USB 2.0 zaznamenat až desetinásobné zrychlení. Zpětná kompatibilita s USB 2.0 pak zajišťuje uživatelům dlouhodobou možnost používání zařízení vybavených tímto portem.

DualBIOS - patentované zajištění zdvojením hardwaru BIOS

DualBIOS je technologie společnosti Gigabyte, která automaticky obnovuje BIOS. Díky dvěma fyzickým pamětem ROM integrovaným na desce umožňuje obnovu po poruše nebo selhání systému BIOS, které může způsobit vir či nesprávná aktualizace.

Smart6 – inteligentnější způsob správy systému PC

Funkce GIGABYTE Smart 6 nabízí kombinaci šesti softwarových prvků zajišťujících jednodušší řízení systému. Smart 6 umožňuje zrychlení výkonu systému, zkrácení doby bootování, správu zajištěné platformy nebo obnovu systému.

Základní deska GIGABYTE GA-H57M-USB3


V současné době jsou z řady H55/H57 pro platformu Intel dostupné tyto modely:

Čipová sada Model
H55 GA-H55M-USB3
H55 GA-H55M-UD2H
H55 GA-H55M-S2H
H55 GA-H55-UD3H
H57 GA-H57M-USB3


Další informace týkající se série základních desek GIGABYTE H55/H57 a kompletní seznam vlasností konkrétních modelů naleznete na oficiálních stránkách společnosti Gigabyte.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?