Hlavní navigace

Google Apps s plnou podporou pro firmy nabízí v Česku Ness

5. 2. 2013

Sdílet

Díky Google Apps Ness podle svých slov nabízí přidanou hodnotu hned v několika směrech. Firmám odpadají investiční náklady na plánování a nákup hardwaru i softwaru, aplikace totiž běží v cloudu a platí se podle skutečné spotřeby služeb.

Dochází k uvolnění kapacity oddělení informačních technologií; tuto kapacitu pak lze použít pro činnosti s větším přínosem z hlediska businessu firem. Produktivita práce zaměstnanců stoupá díky vysoké dostupnosti a provázanosti služeb, které jsou navíc vysoce zabezpečené proti malwaru.

A konečně spolu se samotnými Google Apps dodá Ness i osvědčené postupy, jak aplikace ve firmě nejlépe využít.

„Google Apps představují přitažlivou, stále inovovanou technologii, která bude zajímat čím dál větší okruh firem,“ vysvětluje volbu těchto aplikací Martin Kunz, produktový manažer pro Google Apps ve společnosti Ness.

„Jedná se o řešení, které lze rychle implementovat do stávající infrastruktury firmy a které nevyžaduje ani zdlouhavé školení uživatelů, ani zásahy administrátora. Managementu firem dává do ruky jednoduchou, ale přitom kompletní kontrolu nad firemní komunikací a spoluprací.“

Našli jste v článku chybu?