Hlavní navigace

Hitachi představí na veletrhu ISE nové LCD projektory

19. 1. 2009

Sdílet

Mnoho z vystavovaných modelů se bude vyznačovat nejnovější verzí vyspělého hybridního filtru vzduchu, který nepotřebuje prakticky žádnou údržbu, a anorganickými LCD panely s dlouhou životností, což umožňuje dosáhnout úspor jak celkových nákladů na vlastnictví, tak i s ohledem na objem elektronických odpadů.

Na stánku společnosti Hitachi budou k vidění čtyři projektory A1 s ultra krátkou projekční vzdáleností, včetně nového modelu ED-A101, využité v celé řadě možných aplikací, jako jsou například interaktivní bílé tabule, herní konzole Wii, interaktivní stůl a projekce směrem dolů vytvářející obraz na desce stolu. Tyto demonstrace ukážou některé z celé řady možných použití, které je nyní možné využít výhradně díky ultra krátké projekční vzdálenosti těchto modelů, jež vytvářejí obraz s úhlopříčkou 60" (152,4 cm) ze vzdálenosti pouhých 42 cm od středu soustavy zrcadel.

Nové profesionální modely určené pro pevné instalace budou zastoupeny rovněž vždy jedním modelem z každé řady, které vytvoří ohromný obraz krajiny ve velikosti 11 metrů v popředí stánku, který bude viditelný přes celou výstavní halu. Na ploše bude použit projektor CP-SX12000 s jasem 7000 lumenů, rozlišením SXGA+ a vzduchovým filtrem s životností 10 000 hodin – bude se pokoušet demonstrovat všestrannost této rodiny projektorů s celou řadou výměnných objektivů.

Na stánku bude současně vystaven i projektor ED-X40 – nová vlajková loď projektorů určených pro vzdělávací sektor s  dlouhými intervaly pravidelné údržby, a dále model CP-SX635 s rozlišením SXGA+, který používá anorganický LCD panel a věrné zpracování živých barev s 10 bitovou hloubkou. K vidění bude i mobilní projektor CPX4 s možností připojení k bezdrátové síti spolu s modelem CP-X809, který se vyznačuje hybridním filtrem s dlouhou životností a nabízí tak nízké celkové náklady na vlastnictví.

Našli jste v článku chybu?