Hlavní navigace

Hitachi: nové projektory s krátkou a ultrakrátkou vzdáleností projekce

30. 7. 2010

Sdílet

Společnost Hitachi oznamuje, že uvádí na trh modely projektorů CP-D20 a CP-A200, které rozšiřují řadu LCD projektorů s krátkou a ultrakrátkou vzdáleností projekce. Vylepšení těchto nových modelů se  podle výrobce týká především výkonu ve světlých místnostech.

Hitachi rozšiřuje svůj sortiment  LCD projektorů s krátkou a ultrakrátkou vzdáleností projekce

V obou modelech jsou využity funkce vyvinuté společností Hitachi - k nim patří například funkce šablony, která obsahuje řádkový a čtverečkový rastr, jež využijí například učitelé píšící na tabuli, ať černou nebo bílou. Díky funkci Audio Pass Through se audiosignály dají nasměrovat přímo na externí reproduktory, a to i tehdy, když je projektor v pohotovostním režimu.

U obou modelů je využit rovněž hybridní filtr, díky němuž se podle výrobce při běžném používání prodlužují servisní intervaly až na 4000 hodin. Nový projektor CP-D20 se pochlubí svítivostí 2700 lumenů  a kontrastním poměrem 600:1. Při projekčním obrazu o velikosti 80 palců (2,02 m) činí vzdálenost čočky od projekční plochy  81 cm.

Projektor CP-A200 nabízí svítivost 3000 lumenů. Díky novému systému Perfect Fit 2.0 na projektoru CP-A200 se oproti předchozí verzi zdvojnásobil počet korekčních bodů, a tak přístroj umožňuje provádět nastavení obrazu na interaktivních bílých tabulích, nebo dokonce na nerovných površích.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?