Hlavní navigace

Honor slaví třetí narozeniny

Sdílet

-rd 19. 12. 2016

Vývoj značky se nese v duchu rychlého růstu. Dnes Honor působí už v 74 zemích světa a loňské příjmy z prodeje mobilních zařízení Honor dosáhly 6 miliard USD (při 40 milionech prodaných kusech).

V České republice působí značka dva roky. Nejnovější prodejní úspěch značka Honor zaznamenala s aktuálním vlajkovým modelem Honor 8.

Jako malý dárek k třetím narozeninám a poděkování fanouškům Honor představil futuristický smartphone Honor Magic. Přístroj ukazuje směr, kterým se bude vývoj chytrých telefonů ubírat.

Přístroj poháněný procesorem Kirin 950 nabídne oblý 5,09palcový AMOLED displej s rozlišením 2K. Celé tělo telefonu je kryto sklem s výrazným zaoblením, nechybí ani duální hlavní fotoaparát s rozlišením 12MP doplněný 8MP selfie kamerou.

Hlavním inovativním prvkem smartphonu Honor Magic je využití pokročilé umělé inteligence. Ta na základě analýzy uživatelských dat nabízí chytrou odezvu a množství interaktivních funkcí. K tomuto účelu je Honor Magic vybaven řadou senzorů. Například senzor WiseScreen umožňuje odemknout telefon pouhým zvednutím a pohledem na displej. Když Honor Magic vložíte do kapsy, automaticky se opět uzamkne. Technologie chytrého rozpoznávání tváře FaceCode zajistí, že se příchozí zpráva zobrazí pouze přihlášenému uživateli.

Honor Magic Live System dále vylepšuje uživatelský komfort díky predikci potřeb uživatele. Na základě analýzy dat pak nabídne informace a služby „na míru“. Například na základě klíčových slov v konverzaci uživatele na téma filmů, dokáže doporučit nejnovější filmové trháky. Další z technologií – SmartDisplay – nepřetržitě zobrazuje stream informací, které by se mohly přihlášenému uživateli hodit. Například pokud si objednáte taxi, jeho poznávací značka bude do příjezdu zobrazena na displeji.

Aby byl Honor Magic skutečným průvodcem uživatele po celý den, je vybaven systémem pro řízení spotřeby a rychlonabíjením. Za pouhých 20 minut se baterie nabije na 70 %, za 10 minut pak na 40 % své kapacity. 

Našli jste v článku chybu?