Hlavní navigace

Hostingové zákazníky SAPu v Evropě převzal T-Systems

17. 9. 2009

Sdílet

Smlouva bude uzavřena do začátku října 2009, přičemž o dalších podrobnostech smlouvy se partneři dohodli zachovávat mlčenlivost.T-Systems tímto nákupem prý dále prosazuje svůj mezinárodní růst.
"Převzetí hostovaných zákazníků přesně odpovídá naší globální strategii v oblasti aplikací SAP. Po úspěšném uzavření smlouvy s firmou Continental je toto převzetí dalším významným krokem k upevnění našeho celosvětově vůdčího postavení v poskytování služeb SAP. Podporujeme tak náš úspěšný obchodní model - infrastruktura, služby a know-how v dynamické kombinaci," řekl Olaf Heyden, manažer ICT divize T-Systems.
"Velice mne těší, že náš certifikovaný partner T-Systems převezme v této oblasti externí hostingové služby zákazníků. Podnik má vynikající pověst a dodává nákladově efektivní služby vysoké kvality", prohlásil Dr. Wolfgang Krips, Senior Viceprezident SAP Managed Services, který ve firmě SAP zodpovídá za externí hostingové aktivity.
"Přestože zákazníci přecházejí k novému poskytovali, jsem si naprosto jist, že se postupný přechod k T-Systems uskuteční plynule a snadno. Zákazníci tak budou moci realizovat své záměry v oblasti IT dle plánu."

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?