Hlavní navigace

HP chce zefektivnit firemní on-line schůzky pomocí nových produktů

24. 6. 2024

Sdílet

HP Poly, videokonference Autor: HP

Podle odhadů společnosti Frost & Sullivan budou videokonferenční jednotky v místnostech, včetně sestav na bázi PC, zaznamenávat do roku 2028 významný růst, a to až o 20 %. Základní sada Poly Studio Base Kit G9 Plus pro schůzky přes Microsoft Teams Rooms, je novou generací zařízení, která vzešla ze spolupráce týmů zabývajících se oblastmi desktopových řešení a vzdálené spolupráce.

Jak spravujete více cloudů ve vaší firmě?

 Obsahuje inovovaný počítač HP Mini IP PC G9 a dotykový ovladač Poly TC10, který se připojuje přímo k počítači přes ethernetový kabel s Power over Ethernet (PoE). Ve větších prostorách lze přidat více ovládacích panelů, a zajistit tak větší univerzálnost. 

K počítači HP Mini IP lze připojit vybraná zařízení Poly, například video bar Poly Studio V52, která umožňují využívat zvukové a obrazové funkce řízené umělou inteligencí – Poly DirectorAI včetně funkce Poly DirectorAI Perimeter, NoiseBlockAI a Sound Reflection Reduction. Ty eliminují rušivé vlivy a zajišťují, by byli účastníci hovoru vždy v záběru. 

HP Knowledge HUB pro moderní firemní IT

NOVINKA Navštivte novou speciální on-line zónu CIO Business Worldu, kde vám ve spolupráci s HP budeme průběžně radit, jak snadno a bezpečně pracovat na cestách, jak si usnadnit život používám správných nástrojů, jak zvládnout přechod z kanceláří domů a zase nazpátek a jak se přitom chovat ekologicky.

Pomoc a inspiraci pro moderní IT najdete v našem HP Knowledge HUBu.

Poly Studio G62 je videokonferenční systém určený zejména pro velké či flexibilní prostory. Díky modulárnímu designu se Poly Studio G62 snadno integruje s různými periferiemi jako jsou kamery, mikrofony a ovladače. S ohledem na udržitelnost je zařízení Poly Studio G62 vyrobeno z 80 % z recyklovaných plastů a z 20 % z recyklovaných kovů. Jeho instalace je navíc díky volitelnému magnetickému držáku velmi snadná. 

Poly Studio G62 je certifikováno pro Microsoft Teams a čeká na certifikaci pro další platformy, včetně Zoom a Tencent. 

 Nová verze softwaru Poly VideoOS 4.3 umožní použití Poly TC8 nebo TC10 jako pokročilého ovladače pro celou místnost. Po spárování s jednotkami řady Poly Studio X nebo videokonferenčním systémem Poly Studio G62 a G7500 mohou uživatelé ovládat různá nastavení z jediného zařízení. Poly Lens podporují Poly Studio G62 i Poly Studio Base Kit G9 Plus a umožňují IT týmům vzdálenou správu všech Poly zařízení z jednoho místa. 

Kromě toho je aplikace Poly Lens integrována se službou Zoom Device Management (ZDM), která poskytuje podrobné informace o stavu vybavení celé místnosti. 

Základní sada Poly Studio Base Kit G9 Plus určená pro místnosti Microsoft Teams Rooms je ke koupi od června 2024 za 2 699 dolarů.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?