Hlavní navigace

HP Instant-On Enterprise pro rychle reagující firmy

Sdílet

Petr Mandík 9. 11. 2010

HP konkrétně nabízí služby transformace aplikací a procesů, které byly vytvořeny v dávnější minulosti a nepokrývají již současné potřeby firem. Přidává konvergovanou infrastrukturu, která je navržena s ohledem na úsporu nákladů a zajištění základny pro poskytování dynamických služeb. A současně nabízí pokrytí zabezpečení IT infrastruktury, a to s ohledem na uživatele, procesy, technologii i obsah.

HP rovněž nabízí řešení takzvané informační optimalizace; k té má dojít správným přepracováním procesu získávání, ukládání a používání informací, aby byla naplno využita jejich síla, zaručena integrita a ochrana, a aby byly poskytovány v podnikovém kontextu.

"Instant-On Enterprise přináší jasně definovanou konkurenční výhodu, neboť umožňuje poskytovat zákazníkům, zaměstnancům, partnerům a všem dalším sociálním skupinám to, co aktuálně chtějí a potřebují, a to okamžitě," definuje přínosy řešení Thomas E. Hogan, výkonný viceprezident pro prodej, marketing a strategii podnikových řešení ve společnosti HP

Podle HP budou podniky i v dohledné budoucnosti nadále fungovat v prostředích složených z tradičních outsourcovaných a cloudových služeb. HP slibuje pomoci zákazníkům vypracovat inteligentní strategii jejich dodávání.

Našli jste v článku chybu?