Hlavní navigace

HP má nový all-in-one PC řady Pavilion

3. 5. 2016

Sdílet

Respektive jedná se o celkem dvě verze lišící se velikostí displeje, který může mít buďto 23,8 nebo 27palců. Menší z obou modelů se může chlubit tzv. „micro-edge“ displejem, což je jen okázalejší název pro okraj tenký jen zhruba 6,3 milimetru. Tenčí okraj umožňuje vyšší flexibilitu, pokud jde o pozorovací úhly. Pokud jde o displej, ten může mít buďto Full HD nebo Quad HD panel.

HP

Asi nejzajímavějším prvkem celého zařízení je webkamera vyvinutá s důrazem na soukromí. Na vybraných modelech totiž kamera fyzicky vyskočí zpoza okraje displeje pomocí pružinového mechanismu jen tehdy, když ji opravdu potřebujete. Tedy i když se někdo do vaší kamery nabourá, nebude vás schopen sledovat. To je samozřejmě praktičtější řešení než páska přes objektiv.

Podle HP mohou být jeho AIO počítače nakonfigurovány až s procesory Intel Core i7 šesté generace, grafickou kartou Nvidia GT 930A, až 1TB hybridním SSD diskem, 16 GB RAM a kamerou RealSense od Intelu. Dočkáte se také USB 3.0 Type-C plus klasického USB 3.0, USB 2.0, HDMI výstupu, LAN, zdířky na sluchátka/mikrofon a volitelné čtečky 3 v 1.

Dostupnost zařízení v České republice zatím není známa, v USA se bude prodávat v červenci za ceny začínající na 700 dolarech, čili zhruba 16 500 Kč.

Zdroj: Techspot

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality