Hlavní navigace

Řešení pro testování výkonu, které pomůže zákazníkům snížit náklady a zvýšit úroveň služeb, představilo HP

Sdílet

Pavel Louda 25. 3. 2009

Jedná se o sadu podnikového softwaru pro testování výkonu Performance Center 9.5, jež obsahuje nástroj pro zátěžové testování LoadRunner. Pomocí zmíněné sady mohou zákazníci ověřovat výkon aplikací oproti požadavkům byznysu a zmírňovat rizika spojená s nasazováním a upgradem aplikací.
Společnost HP zároveň zlepšila své služby Application Lifecycle Management, aby tím ještě více usnadnily organizacím maximální sladění IT procesů s podnikovými prioritami. Klíčovým pracovníkům nyní poskytují přehled o aplikacích, na nichž běží podnikové procesy.
Nové produkty podle výrobce pomohou firmám osvojit si pohled na životní cyklus aplikací, v jehož centru stojí požadavky podniku, nikoli hlediska vývoje. Mnohé společnosti uvolňují aplikace do produkčního provozu s minimálním posouzením podnikových požadavků, což jim následně komplikuje snahy o naplnění očekávání ohledně kvality služeb.
„Mezi výkonem aplikací a spokojeností zákazníků je silná vazba," řekla Theresa Lanowitz, zakladatelka analytické agentury voke. „Firmy mohou zvyšovat svou konkurenční výhodu, pokud začlení hlediska výkonu do celého životního cyklu aplikace - nadefinují požadavky na výkon hned v počátku, testováním odladí výkonové defekty před uvolněním aplikací do produkce, a potom monitorují výkon v ostrém provozu."

Našli jste v článku chybu?