Hlavní navigace

HP představuje novou generaci počítačů s dotykovým ovládáním

23. 9. 2010

Sdílet

HP TouchSmart310 PC s novým designem nabízí štíhlý tvar a novou verzi software HP TouchSmart. 20palcový displej HP TouchSmart310 s vysokým rozlišením sedí na stojanu, který je možný naklonit až o 30 stupňů. K dispozici jsou zde vestavěný bezdrátový LAN, webkamera, přední reproduktory a TV tuner. Výbavu doplňuje procesor AMD VISION, grafická karta NVidia vybavená až 2 GB grafické paměti a disk s kapacitou 750 GB.

HP představuje novou generaci počítačů s dotykovým ovládáním

Aktuální verze softwaru HP TouchSmart  umožňuje uživatelům přetahovat aplikace, hudbu, fotografie, videa a obsah webu přímo na ploše jako „magnety.“ Kromě stávajících aplikací, jako Twitter a HP MusicStation od Omnifone, je aktualizovaný software nyní vybaven vestavěnou dotykovou Facebookovou aplikací. Uživatelé mohou vytvářet vlastní video pozdrav a poslat ho přímo na zeď svého známého na Facebooku. Kromě toho společnost HP představila Application Store, který poskytuje přístup k  aplikacím zdarma, a to od partnerů, jako jsou Ubisoft, Marvel Comics a Cartoon Network.

HP představuje novou generaci počítačů s dotykovým ovládáním


HP Omni 100

HP Omni 100 vyvedený v All-in-One designu podle výrobce snižuje počet potřebných kabelů na 1 napájecí kabel, namísto až 13 kabelů u klasických počítačů.  Je vybaven 20palcovým displejem s vysokým rozlišením, technologií AMD VISION, grafikou ATI Radeon a prostorem na pevném disku až 750 GB.

Ceny a dostupnost

Stolní počítač HP TouchSmart310 bude dostupný od listopadu za doporučenou koncovou cenu 31 390 Kc s DPH. Stolní počítač HP Omni 100 bude dostupný od listopadu za doporučenou koncovou cenu 18 690 Kc s DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?