Hlavní navigace

HTC uvádí svůj dosud nejvybavenější smartphone HD2 s Windows Mobile

Sdílet

Martin Noska 7. 10. 2009

HTC HD2 (na obrázku vpravo) používá nový kapacitní dotykový displej (kapacitní displeje jsou oproti rezistivním citlivější a umožňují využívání funkce multitouch), který ve spolupráci s Windows Mobile 6.5 umožňuje tahem prstů snadněji zobrazovat a zoomovat webové stránky, soubory Microsoft Office, PDF dokumenty a obrázky. Velký displej by měl také umožňovat rychlejší, efektivnější a přesnější psaní na softwarové klávesnici. HTC HD2 využívá nový htc hd2mobilní procesor Qualcomm s frekvencí 1 Ghz a nabízí zvýšený výkon, který vylepšuje například rychlost aplikací, videí nebo her.

HTC Sense vzniklo podle slov výrobce na základě touhy vnášet do lidských životů inovace, krásný design a snadné používání. Proto je založeno na třech základních principech Udělej to po svém, Zůstaň nablízku a Objev nečekané.

Smartphone HD2 disponuje novými funkcemi Windows Mobile 6.5 jako je vylepšené rozesílání zpráv a přístup k internetu. Nový telefon nabízí přístup k e-mailu s možností synchronizace s Microsoft Exchange a uživatelé tak mohou spravovat několik e-mailových účtů najednou. Nová služba My Phone umožňuje na internetu zdarma automaticky zálohovat a synchronizovat fotografie, hudbu, kontakty a textové zprávy.

Dostupnost
HTC HD2 bude v ČR dostupný začátkem listopadu a doporučená koncová cena včetně DPH je 14 999 Kč.


Základní specifikace:
·    Rozměry: 120,5 x 67 x 11 mm
·    Hmotnost: 157 g
·    Operační systém: Windows Mobile 6.5 Professional
·    Displej: 4,3“ kapacitní dotykový displej
·    Rozlišení: 480 X 800 WVGA
·    Fotoaparát: 5 MPx s funkcí auto focus a LED diodou
·    Vnitřní paměť: 512 MB flash, 448 MB RAM
·    Výměnná paměť: microSD (SD 2.0 kompatibilní)
·    Bluetooth: 2.1 s EDR
·    WiFi: IEEE 802.11 b/g
·    Konektor: Micro-USB a 3,5 mm stereo audio jack
·    Baterie: 1230 mAh
·    Rychlost procesoru: 1 GHz

Našli jste v článku chybu?