Hlavní navigace

Huawei představil další generaci hodinek Watch 3

Sdílet

-rd 16. 7. 2021

Chytré hodinky Watch 3 Series mají dotykový 1,43 palců velký AMOLED displej, rozlišení 466 x 466 pixelů (326ppi) a varianta Pro navíc safírové sklíčko a titanové tělo.

Ovládání je řešené pomocí dotykového displeje, bočního tlačítka a plně otočné korunky.

Řada Watch 3 je vybavena architekturou duální čipové sady, která kromě zvýšení výkonu zajišťuje také plynulý chod všech aplikací. V kombinaci s chytrým algoritmem úspory energie 3.0 dosáhne baterie výdrže až tří týdnů (5denní intenzivní používání a 21 dní v režimu ultra dlouhé výdrže baterie).

Chytré hodinky mají množství zdravotních funkcí jako monitorování tepu, spánku, hladiny stresu, kyslíku v krvi nebo teploty kůže.

Oba modely Watch 3 nabízí integrovaný GPS modul, sportovní aktivity je možné měřit ještě přesněji u varianty Pro, která má duální GPS. Watch 3 série má také funkci detekce pádu a SOS – pokud chytré hodinky řady Huawei Watch 3 detekují pád, okamžitě se přepnou do nouzového režimu a upozorní určený kontakt, případně po pěti stisknutích otočné korunky zahájí hovor se záchrannou službou.

Jakožto první chytré hodinky běžící na HarmonyOS se nejlépe dorozumí se smartphony Huawei,novinkou jsou aplikace, které můžete spouštět a stahovat přímo na hodinkách z obchodu AppGallery. Brzy by v Česku měla být funkční také e-Sim, která by umožnila hodinkám vykonávat hovory nezávisle na mobilním telefonu.

Nové hodinky jsou k dispozici v několika provedeních – s černým fluoroelastomerovým, nebo hnědým koženým řemínkem, u Watch 3 Pro je na výběr mezi koženým a titanovým řemínkem. Hodinky jsou kompatibilní s mobilními telefony běžícími na Androidu, iOS i HarmonyOS.

Jejich cena začíná na 10000 korunách a končí na 15 999 korunách. 

Našli jste v článku chybu?