Hlavní navigace

Centrální hardwarový správní systém pro svá řešení uvedlo Astaro

13. 1. 2009

Sdílet

Novou hardwarovou centrální řídící platformu Astaro Command Center (ACC), jež umožňuje zákazníkům či poskytovatelům služeb monitorovat a ovládat až 200 bezpečnostních zařízení Astaro Gateway z jednoho centra, uvedla na trh společnost Astaro.
Pomocí ACC je možné z jednoho místa spravovat bezpečnostní zařízení rozmístěná v různých lokacích. U koncových uživatelů se jedná o správu různých sítí nebo oddělení v rámci firmy, zatímco poskytovatelé služeb mohou z jediného rozhraní spravovat zařízení více zákazníků. ACC podporuje přístup podle rolí, což umožňuje odstupňovanou správu - různé osoby mohou mít různé úrovně oprávnění pro vstup do systému a jeho ovládání.
Hardwarové součásti, síťové parametry a běžící služby všech připojených zařízení lze sledovat na hlavním panelu. Indikátory trendů umožňují předvídat vývoj důležitých parametrů systému, což prodejci pomáhá kontrolovat dohodnutou kvalitu služby. ACC je navíc možné integrovat s Yahoo Maps, což dovoluje organizacím přesně určit geografickou polohu všech svých řízených zabezpečovacích zařízení.
Mezi důležité funkce obsažené v ACC patří:
 Komplexní funkce pro autentizaci, logování a reporting
 Zobrazení všech monitorovaných dat během několika sekund
 Ověřování uživatelů přes Active Directory, eDirectory, TACACS+, LDAP nebo Radius
 Automatický přenos přehledů o stavu
Cena hardwarového zařízení začíná na 995 eurech, ACC je však i nadále zdarma dostupné jako softwarová nebo virtuální appliance.

Našli jste v článku chybu?