Hlavní navigace

IBM uvádí podnikový sociální software Connections 5

Sdílet

Pavel Houser 12. 7. 2014

Podle dodavatele nové řešení umožňuje efektivní sdílení informací nejen uvnitř firmy, ale i směrem k obchodním partnerům. Sociální síť lze provozovat jak v cloudu, tak na firmou vlastněné hardwarové infrastruktuře (on-premise) nebo v hybridním prostředí. IBM Connections 5 nabízí otevřenou a integrovanou platformu pro spolupráci v reálném čase, analytické nástroje a dále nástroje pro správu obsahu.

Synchronizace souborů a sdílení dokumentů v rámci podniku zajistí, že všichni členové týmu mají ty nejaktuálnější dokumenty, ať už jsou připojeni odkudkoliv. Nové hybridní funkce Connections 5 podnikům umožní začlenit nástroje pro spolupráci, analytické a CMS (správa obsahu) nástroje do stávajících firemních procesů a mít k nim přístup prakticky z jakéhokoliv zařízení nebo firemní aplikace (mobilní, webové i klasické).

Dle nedávného průzkumu IBM C-suite Study mezi 4 200 top manažery z celého světa (včetně 88 v ČR) očekává nárůst spolupráce prostřednictvím sociálních i digitálních kanálů 90 % respondentů. 
Produkt IBM Connections 5 je k dispozici v rámci tržiště IBM Cloud Marketplace.

 

Našli jste v článku chybu?