Hlavní navigace

IceWarp Mail server 9.4 – Dostupná náhrada za MS Exchange

Sdílet

PR článek 13. 2. 2009


Novinkou je také nový modul pro filtraci nevyžádané pošty IceWarp Antispam LIVE!. Modul je založen na známé technologii společnosti Commtouch, která je lídrem v oblasti filtrace nevyžádané pošty. Způsob identifikace Spamu  není založen na standardním hodnocení obsahu, hlaviček nebo ostatních atribut zprávy, ale na unikátním algoritmu na jehož základě analyzuje příchozí spojení.  Každé spojení je v reálném čase ověřováno oproti sdílené síti ostatních instalací e-mailových serverů po celém světě. Jedná se o naprosto unikátní řešení odhalování potenciálního nebezpečí ze strany odesilatelů Malwaru, Exploitů a Phishingu.

Antispam Live! je doplňkovým modulem k standardnímu modulu IceWarp Antispam, který využívá 18 vlastních metodik k identifikaci Spamu na základě analýzy obsahu a adresy. Použití obou technik zaručuje téměř 100% účinnost a velmi malé procento nesprávně vyhodnocených zpráv.

Mnoho inovací zaznamenal i IceWarp GroupWare, určený pro spolupráci v týmu, sdílení a synchronizaci dat v prostředí MS Outlook. Rozšířena byla také podpora pro synchronizaci kalendářů s Mozilla Thunderbird pomoci CalDAV serveru.

Z pohledu správců sítí je nutné zmínit dvě významné novinky. První z nich je možnost vzdálené aktualizace MS Outlook konektorů, které mají za úkol synchronizaci GroupWare položek mezi serverem a klientským Outlookem a také možnost přímého ověřování oproti doménovému řadiči bez nutnosti konfigurace hesla v konektoru.

Více informací: www.icewarp.cz

 

Webové rozhraní a kompletní synchronizace s MS Outlook (2000, XP, 2003 and 2007)

icewarp rozhraní

icewarp rozhraní 2


IceWarp Administrace pro Windows i Linux

icewarp administrace

 

Článek je prezentací společnosti IceWarp.

 

Našli jste v článku chybu?