Hlavní navigace

Ignum nabízí bezplatný hosting k doménám .cz

15. 5. 2010

Sdílet

Webová vizitka je bezplatná služba webhostingu nabízející 5 MB diskového prostoru, přístup prostřednictvím FTP a možnost provozu i bez subdomény www, která se vyznačuje neomezeným přenosem dat. Nárok na vlastní webový prostor zdarma má každý vlastník domény CZ registrované u společnosti Ignum v období do 30. června 2010. Parametry Webové vizitky mají údajně vyhovovat potřebám mnohých menších firem, živnostníků i domácností. Nabídka se přitom vztahuje na nové i stávající zákazníky.

V průběhu prvních čtyř týdnů akce si Webovou vizitku aktivovalo údajně již více než 300 majitelů CZ domén. Již funkční weby zejména představují firmy a nabízejí jejich služby či zboží. Mezi novými uživateli Webové vizitky tak najdeme například autobazary, lékárny, advokátní kanceláře, interiérové studio či volnočasové zájmové sdružení.

Webová vizitka bude zdarma poskytnuta na stejné období, jako je doba platnosti registrace domény, k níž byla aktivována. Nárok na Webovou vizitku zaniká u domén po expiraci či domén přesunutých k jinému registrátorovi. Více informací o Webové vizitce zdarma získáte na webu vizitka.domena.cz, kde je k dispozici rovněž nabídka bezplatných nástrojů pro jednoduché vytvoření vlastního webu.

Našli jste v článku chybu?