Hlavní navigace

Infor uvedl novou generaci svého podnikového softwaru s důrazem na propojení aplikací

Sdílet

Martin Noska 15. 9. 2011

Srdcem Infor10 je technologie Infor10 ION Suite. Komponenty ION propojují a integrují aplikace Infor a aplikace třetích stran a ukládají informace v běžném formátu a úložištích. ION umožňuje, aby informace, které proudí mezi aplikacemi, analytickými nástroji a sociálními médii, byly dostupné uživatelům z jejich desktopů, notebooků a mobilních zařízení.

Na rozdíl od konvenčního middlewaru není odlehčená ION technologie umístěna v horní vrstvě nad existujícími aplikacemi, ale integrována přímo v nich. Výsledkem je rychlejší, jednodušší a spolehlivější integrace. ION umožňuje novým a existujícím Infor aplikacím a aplikacím od jiných výrobců pracovat jako ucelené řešení, přičemž podporuje tvorbu efektivních workflow a koncových podnikových procesů. Zároveň zvyšuje výkonnost systému a jeho upgradů.

Infor10 ION Workspace sjednocuje a prezentuje všechny relevantní informace pro každého individuálního uživatele na jeho obrazovce, včetně na rolích postavených workflow, úkolů a upozornění, kontextové obchodní inteligence, řízení událostí, spolupráce prostřednictvím sociální médií, vyhledávacích možností a průběhu obchodních aktivit.

ION rovněž umožňuje propojit funkcionalitu ERP řešení a dalších systémů pro specifická odvětí od společnosti Infor a její přidružené organizace Lawson Software.

Kompletní sada řešení Infor10 je zaměřena na letecký průmysl; automobilový průmysl; chemický průmysl; distribuci, údržbu, pronájem zařízení a další služby; potravinářské a nápojářské odvětví; výrobu; zdravotnictví; high-tech; pohostinství; strojírenství; a veřejný sektor.

Generace Infor10 poskytuje také flexibilní možnosti implementace, včetně platformy Infor10 CloudSite, která umožňuje zvýšit rychlost a pružnost celé organizace.

Zákazníci mohou provozovat celé své řešení na Infor10 CloudSite nebo si ponechat klíčové podnikové systémy u sebe (on-premise) a provozovat jiné aplikace a služby v cloudu. Platforma Infor10 CloudSite se vyznačuje jednotným uživatelským rozhraním a zabezpečením, přičemž umožňuje dvouvrstvé, hybridní implementace.

Našli jste v článku chybu?