Hlavní navigace

Inovace v technologiích UPS od CyberPower

27. 1. 2023

Sdílet

UPS CyberPower Autor: CyberPower

CyberPower představila inovované záložní zdroje (UPS) řady UT, které jsou nově vybavené technologií GreenPower UPS. Záložní zdroje tak minimalizují spotřebu oproti běžným systémům UPS a uživatelé se mohou těšit z významných úspor nákladů na energii.

Používáte k placení nositelnou elektroniku jako třeba hodinky?

Patentovaná technologie GreenPower UPS zlepšuje efektivitu provozu UPS a zároveň snižuje zahřívání modifikovaných modelů. Ušetřit tak lze až 93 % spotřeby energie oproti standardním UPS systémům.

Vylepšené modely řad UT1500EG (1500 VA, 900 W) a UT2200EG (2200 VA, 1320 W) vybavené zásuvkami SCHUKO nebo FR* mají díky technologii GreenPower UPS oproti stávajícím záložním zdrojům nový design, ochranné ethernetové porty pro datové sítě s propustností 1Gbps, nabíjecí porty USB-A a USB-C a samozřejmě nižší spotřebu energie.

UPS CyberPower využívají line-interaktivní topologii s automatickou regulací napětí (AVR) se stabilizovaným výstupem pro AC. Zajištěna je tak ochrana napájení pro IT zařízení, jako jsou počítače či úložiště. UPS jsou také kompatibilní s generátory pro prodloužení napájení.

Samozřejmostí je ochrana proti přetížení, filtr elektromagnetického rušení a alarm s vlastní konfigurací. Ergonomická konstrukce umožňuje uživatelům umístění zařízení na stůl nebo do jiných malých prostor. Přístroje jsou vybaveny LED indikátorem signalizujícím provozní aktivitu či stav baterie. Součástí modelů jsou čtyři FR nebo SCHUKO zásuvky.

Chcete dostávat do mailu týdenní přehled článků z Computerworldu? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Našli jste v článku chybu?