Hlavní navigace

Integrovanou správu informací pomocí řešení pro archivaci, e-discovery a a zajištění shody s předpisy nabízí EMC

10. 4. 2009

Sdílet

SourceOne přináší integrovaný přístup ke správě informací prostřednictvím archivace jako základní technologie rozšířené o funkce pro uchovávání a manipulaci s daty pro efektivní správu informací a také elektronické zjišťování jako opakovatelný podnikový proces. V první fázi bude SourceOne archivovat e­maily a rychlé zprávy. Podpora pro soubory, pro SharePoint, podnikové aplikace, XML a další typy obsahu bude přidána později.
Organizace Gartner uvádí, že v letech 2008 a 2009 společnosti bez aktivních zásad a strategie řešení pro archivaci obsahu mohou utratit o třetinu více za elektronické zjišťování e-discovery než společnosti využívající řešení pro archivaci obsahu.
Modulární řešení SourceOne umožňuje podle potřeby přidávat nové zdroje obsahu či další úložiště dat. Celý systém podporuje dynamické přidávání zdrojů, aby byly plněny konkrétní časově omezené úlohy, jako například rychlé načtení velkého objemu souborů PST v případě požadavku na vyhledání dat.
Současná řada produktů EMC SourceOne:

 SourceOne Email Management archivuje e-maily ze systémů Microsoft Exchange a IBM Lotus Notes/Domino a také SMTP a rychlé zprávy, a zvyšuje tak provozní efektivitu systémů pro zasílání zpráv, snižuje náklady na provoz, ukládání a zálohování a zlepšuje načítání obnovených zpráv i obnovení systémů. Toto řešení poskytuje plnou mezinárodní podporu a nabízí lokalizované rozhraní v šesti jazycích - francouzštině, italštině, němčině, španělštině, japonštině a zjednodušené čínštině.

 SourceOne Discovery Manager nabízí vysokoobjemové vyhledávání a shromažďování dat v e-mailech archivovaných pomocí modulu SourceOne Email Management. Dokáže rychle vyhledávat, bezpečně zadržovat, efektivně redukovat objem a obhajitelně zpřístupňovat archivovaný e­mail v reakci na právní/zákonné nařízení či stížnost. Discovery Manager podporuje zabezpečený přístup oprávněných vyšetřovatelů, používání materiálů k obhajobě a nařízené zadržování dat v archivu. Discovery Manager poskytuje plnou mezinárodní podporu a nabízí lokalizované rozhraní ve čtyřech jazycích - francouzštině, italštině, němčině a španělštině.

 SourceOne Discovery Collector představuje sadu doplňkových partnerských aplikací, které automatizují interní identifikaci, sběr, uchování a správu nestrukturovaného obsahu v různých zdrojích dat, jako jsou stolní či přenosné počítače, souborové systémy CIFS a NFS, úložiště NAS, Microsoft Exchange, SharePoint a další úložiště podporující správu obsahu.

Našli jste v článku chybu?