Hlavní navigace

Internetová TV Kuki mění styl

Sdílet

-rd 22. 3. 2019

Tým vývojářů pracoval na nové verzi Kuki déle než rok.

„Chceme, aby Kuki byla nejinteligentnějším televizním prohlížečem. Zákazníkům nyní nabízí veškerý televizní obsah na jediné stránce. Zároveň jim poskytuje nezávislost na televizním programu,“ říká Marek Bukal, vedoucí vývoje Kuki.

Hlavní změnou je snadná orientace a vyhledávání v televizním obsahu. Už není třeba vědět, kdy a kde je konkrétní relace nebo film vysílán. Kuki se více zaměřila na tituly, které uživatelé mohou sledovat okamžitě a přehledně jim je v nabídce předkládá.

Novinkou je vyhledávání podle názvů pořadů, podle žánrů, uživatelského hodnocení, ale také podle jmen herců a tvůrců. Nová Kuki obsahuje téměř 34 tisíc titulů všech žánrů, tedy okolo 26 tisíc hodin televizní zábavy.

Aplikace nové Kuki pro jednotlivé typy zařízení budou postupně uvolňovány počínaje 25. březnem 2019. Již dnes mají všichni zákazníci možnost novou verzi Kuki vyzkoušet v rámci beta verze v internetových prohlížečích.

Mezi prvními aplikacemi nové Kuki bude dostupná verze pro webové prohlížeče a Android TV. Kuki je přenositelná mezi mobilními telefony, tablety, počítači a televizemi. Funguje ve všech zemích Evropské unie. 

Našli jste v článku chybu?