Hlavní navigace

Invex Forum 2009 přinese nová odborná témata

Sdílet

Martin Noska 6. 3. 2009

Obsahové zaměření Invex Fora vychází částečně z osvědčených konferenčních témat Invexu, jako jsou projekty o elektronizaci státní správy a samosprávy e-Vize, podnikových informačních systémech ERP, počítačové bezpečnosti, či aplikacích a využití IT v oblasti školství. Premiérově se naopak setkáme s konferencemi „Outsourcing, Insourcing a možnosti i úskalí jejich využití v době krize“, „Inovační potenciál ICT“ či rozsáhlými tématy virtualizace, síťových řešení, podnikové mobility a telekomunikací.

„Invex FORUM je v současné fázi příprav pochopitelně ještě velmi živým organismem, nicméně témata již jednoznačně krystalizují. V průběhu následujících týdnů budeme spolu s našimi partnery obsah konferencí upřesňovat tak, abychom pro návštěvníky připravili atraktivní a informačně hodnotný program,“ doplňuje Radek Malý, ředitel Invex Fora.

Premiéra odborně zaměřeného Invex Fora se bude konat na brněnském výstavišti ve dnech 5. a 6. října 2009. Spotřebitelsky zaměřené veletrhy Digitex a Interkamera se uskuteční odděleně, a to od čtvrtka 8. do soboty 10. října. Digitex se letos ještě více zaměří na oblast digitální zábavy, Interkamera pak přinese laický i více odborný program pro všechny zájemce o fotografování.

Našli jste v článku chybu?