Hlavní navigace

J.K.R. začíná prodávat novou generaci informačních systémů Byznys ERP

9. 9. 2015

Sdílet

Nový systém nabízí řešení pro plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů, a to na všech úrovních. Rozsahem funkcí a vysokou variabilitou dokáže Byznys EVO pokrýt potřeby organizací různého oborového zaměření, od obchodních společností až po výrobní firmy. 

Podnikový informační systém Byznys EVO je určen především pro středně velké a velké organizace, které kladou důraz na obchodní procesy, soustředí se na péči o zákazníky, mají stovky zaměstnanců a desítky až stovky uživatelů v informačním systému. Míří tak o třídu výš než předchozí generace systému, který byl určen primárně pro středně velké organizace s desítkami až stovkami zaměstnanců a desítkami uživatelů systému.

Práce na novém systému Byznys EVO začaly v roce 2009, od roku 2011 se naplno rozběhl vývoj jádra ERP systému a modulů, souběžně probíhaly testy a optimalizace.

V roce 2014 pokračoval vývoj klíčových modulů a funkcionalit, probíhala první nasazení řešení do ostrého provozu. Vývoj ergonomie probíhal s přispěním odborníků z akademické sféry. 

Byznys EVO je škálovatelné řešení díky třívrstvé architektuře a možnosti rozložení zátěže mezi databázovým a aplikačním serverem. Posílením hardwaru serveru je možné zvyšovat výkon aplikace pro všechny klienty, také je možné rozprostřít zátěž v serverovém clusteru. Řešení je přizpůsobené pro práci v cloudu – na koncovém zařízení je umístěn pouze malý klient, veškerá byznys logika a datový server je v cloudu.

Podnikový informační systém Byznys EVO je vítězem Microsoft Awards 2015 v kategorii Moderní aplikace na platformě Windows.

Našli jste v článku chybu?