Hlavní navigace

Jaké jsou podzimní novinky od Philips TV & Sound?

Sdílet

-rd 3. 9. 2021

Nové modely OLED+ 986 a OLED+ 936 jsou vybaveny panely OLED s 20% nárůstem světelného výkonu a dvoučipovou sadou obrazových procesorů P5 Intelligent Dual Picture Engine páté generace ke zlepšení obrazové kvality. Podle výrobce nabízí lepší ostrost a přesnější barvy a odstíny pleti.

Philips TV je i nadále jednou z mála značek, která nabízí podporu pro všechny hlavní formáty HDR. Kromě kompatibility HLG, HDR10 a HDR10+ nyní nové modely OLED+ podporují HDR10+ Adaptive. Ten kombinuje dynamická metadata HDR10+ s informacemi o okolním osvětlení v reálném čase, aby byly automaticky optimalizovány úrovně jasu pro dané prostředí sledování a zvýšila se úroveň detailů tmavých vyobrazení ve světlé místnosti na základě jednotlivých scén.

Hráči mohou těžit také z funkce Fast Motion Clarity, která poskytuje jemný, ale ultra realistický a plynulý přechod z obrazu na obraz se zvýšenou ostrostí, ale bez zavádění artefaktů.

Tyto televizory mají čtyřstranný Ambilight, připojení HDMI 2.1 s VRR, kompatibilitu s Freesync Premium a G-Sync a nejnižší latencí ze všech řad OLED 2021. Model OLED+936 bude k dispozici v 48, 55 a 65 palcích a OLED+986 v 65 palcích. Doporučená maloobchodní cena od 49 999 Kč.

True wireless sluchátka Philips Fidelio T1 mají dvoucestnou konstrukci, která kombinuje hluboké a detailní basy velkého 10mm dynamického měniče s rychlou a detailní odezvou optimalizovaného modulu pouzdra.

Navíc jsou vybavená kodekem LDAC, který zajišťuje bezdrátový příjem a přehrávání hudby ve vysokém rozlišení. Model Philips Fidelio T1 má šest mikrofonů – tři v každém sluchátku. Dva z nich jsou určené pro maximální úroveň potlačení okolního hluku, ten třetí pro telefonní hovory.

Výdrž baterie slibuje 9 hodin nepřetržitého přehrávání s aktivovanou funkcí ANC a dalších 25 hodin přehrávání prostřednictvím nabíjecího pouzdra. Bez zapnutého ANC jde o 13 hodin plus 35 hodin díky pouzdru. Plné nabití sluchátek trvá dvě hodiny, 15 minut nabíjení postačí k jedné hodině přehrávání navíc.

Výrobce také uvedl nový bezdrátový systém Philips TV & Sound Wireless Home System a novou dedikovanou aplikaci Philips Sound s podporou DTS Play-Fi.

Našli jste v článku chybu?