Hlavní navigace

Jednoduché multifunkce s vysokým zabezpečením nabízí Kyocera

5. 2. 2014

Sdílet

Nabízejí vysoký výkon a funkcionalitu vhodnou pro malé firmy či pracovní skupiny. Pro snazší práci nabízejí tiskárny přepracovaný ovládací panel, vyšší úroveň zabezpečení.

Třeba funkce Print Box umožňuje dočasné ukládání důvěrných dokumentů na počítači uživatele, dokud nestiskne tlačítko Print Box i na ovládacím panelu multifunkce).

Výrobky dále poskytují životnost válce až 150 tisíc stránek, rychlost tisku 18 a 22 str./min (ve formátu A3 pak 8, resp. 10 stran za minutu). Cena tisku za A4 stránku se u obou modelů podle dodavatele pohybuje okolo 14 haléřů (bez daně a s 6% pokrytím).

Funkce barevné skenování umožňuje uživatelům snadno uložit, organizovat a digitalizovat dokumenty, což je nezbytné v každé malé kanceláři. Funkce „ID Card Copy“ je snadno dostupná prostřednictvím dedikovaného tlačítka na ovládacím panelu. To umožňuje kopírovat obě strany originálu karty na jednu stránku papíru pouhým stisknutím tlačítka.

Tím se výrazně zjednodušuje a zefektivňuje kopírování jakýchkoli karet, jako jsou karty pojištění, řidičské průkazy a průkazy totožnosti, což výrazně šetří čas a peníze.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?