Hlavní navigace

Jednodušší správu bezpečnosti nabídne jednotná platforma Cisco SecureX

Sdílet

Pavel Louda 22. 6. 2020

SecureX propojuje celou šíři integrovaného bezpečnostního portfolia společnosti Cisco se stávající bezpečnostní infrastrukturou zákazníka a zajišťuje konzistentní provoz a zjednodušenou správu. 

Poskytuje také komplexní přehled, umožňuje automatizaci a zlepšuje zabezpečení sítě, koncových bodů, cloudu a aplikací.

Vlastnosti SecureX podle výrobce:

  • Ucelený přehled – Platforma poskytuje klíčové provozní a bezpečnostní informace o celé síti, koncových bodech, cloudu a aplikacích. Integruje se do všech technologií Cisco Security, takže k jejím funkcím mají zákazníci přímý přístup ze všech produktů. 
  • Automatizace zvyšuje efektivitu provozu – Zákazníci mohou automatizovat procesy u všech produktů (i jiných výrobců) a soustředit se na náročnější úkoly. Platforma může také zákazníkům ušetřit hodiny manuální práce automatizací vyhledávání hrozeb s využitím bezpečnostního zpravodajství Cisco Talos a dalších informačních zdrojů.
  • Posílení bezpečnosti – SecureX umožňuje bezpečnostním pracovníkům rychle reagovat na hrozby - identifikovat napadená zařízení a zjednat nápravu v řádu minut díky poznatkům o hrozbách z různých zdrojů a telemetrickým údajům ze sítě, koncových bodů, e-mailu, cloudu a produktů jiných výrobců.

Cisco představilo i nová vylepšení a integrace zaměřené na zvýšení bezpečnosti práce na dálku. Jde například o posílení sjednocené ochrany uživatelů a zařízení díky propojení zabezpečení koncových bodů s vícefaktorovým ověřováním.

Zákazníci firmy Cisco také mohou užívat cloudové e-mailové služby s větší důvěrou. Například Cloud Mailbox Defense pro Office365 poskytuje úplný přehled o komunikaci (příchozí, odchozí a interní) včetně kontextu k posílení ochrany proti pokročilým hrozbám, jako je phishing, ransomware, spoofing nebo spam.

Našli jste v článku chybu?