Hlavní navigace

K2 atmitec, dodavatel stejnojmenného ERP, radikálně změnil distribuční síť

Sdílet

Pavel Louda 9. 9. 2009

K těmto změnám přistoupila společnost podle svých slov na základě výsledků analýzy spokojenosti zákazníků partnerské sítě a nespokojenosti s fungováním některých partnerských společností, zejména K2 atmitec syst, která tímto na trhu informačních systémů pod značkou K2 atmitec končí. Jedním z hlavních důvodů změny prý bylo dlouhodobé porušování smluvních podmínek a standardů, kterými jsou partneři značky K2 atmitec vázáni.
Všichni stávající a noví uživatelé Informačního systému K2 se tak budou moci obracet se svými dotazy a požadavky ohledně technické i servisní podpory nejen na nové pobočky,
ale také na výše zmíněnou novou partnerskou společnost, která tak rozšiřuje řady stávajících partnerských společností.
Ke shora uvedeným změnám v distribuční síti uvedl výkonný ředitel společnosti K2 atmitec Marek Kučera: „Věříme, že nové pobočky a náš nový partner usnadní zákazníkům nejen cestu k nám jako k výrobci, ale budou také schopni poskytnout lepší a komfortnější služby a servis našim stávajícím i potenciálním klientům. Společnosti Project & Engineering chci popřát hodně úspěchů a co nejlepší obchodní výsledky."

Našli jste v článku chybu?