Hlavní navigace

Kartáče pod dohledem

12. 2. 2020

Sdílet

Spojené kartáčovny jsou největším výrobcem kartáčnického zboží ve střední a východní Evropě a jejich výrobky se prodávají ve více než 25 zemích. Aktuálně společnost vyrábí přes 600 druhů výrobků.

Firma používá ERP systém IFS již od roku 2010. Loni se rozhodla pro upgrade a modernizaci informačního systému nasazením celosvětově nejaktuálnější verze IFS Applications 10.

„Vzhledem k tomu, že dlouhodobě spolupracujeme se společností InfoConsulting, jsme si jisti, že nám dokáže nabídnout ty nejlepší znalosti a řešení, které nám pomohou s optimalizací a výrazným rozšířením plánování výroby v rámci naší společnosti. Od IFS Applications očekáváme také zvýšení podpory obchodních činností propojené s predikcí budoucích prodejů,“ uvádí Jiří Zbrojka, majitel a generální ředitel společnosti Spojené kartáčovny.

IFS Applications podpoří všechny oblasti aktivit společnosti – od výroby přes správu dodavatelského řetězce, údržbu a servis až po CRM, finance, Business Inteligence a lidské zdroje. Kromě rozvoje a rozšíření provázanosti plánování od počátku obchodního cyklu, přes vlastní výrobu až po distribuci a expedici je při nasazování nové verze kladen velký důraz na údržbu.

Ta je nově zastoupena ve větší šíři a obsahuje i predikce údržby formy, které jsou pro tohoto zákazníka klíčové z hlediska efektivity využití tohoto nákladného nástroje výroby a sledování jejich opotřebení napomůže zvýšení efektivity výroby snížením poruch a prostojů výrobních zařízení.

Našli jste v článku chybu?