Hlavní navigace

Kerio zprovoznilo cloudovou službu pro sdílení souborů a dalšího obsahu

Sdílet

Pavel Louda 4. 2. 2013

Samepage.io mimo jiné usnadňuje sdílení a spolupráci na dokumentech, souborech, poznámkách, diskusích a multimediálním obsahu. K týmové spolupráci ale podle tvůrců zaujímá zásadně odlišný přístup a prý mění stereotypy o tom, jak se tvoří projektové týmy, jak lidé o projektech mezi sebou diskutují a jak společně vytvářejí a sdílejí obsah.

Samepage.io je škálovatelná platforma, která slouží jako centrální místo pro všechny novinky, diskuse, obsah a dokumenty týkající se jednotlivých projektů.

Jakým způsobem Samepage.io zlepší sdílení obsahu a spolupráci mezi členy týmu? Tady jsou příklady podle výrobce:

  • Spolupráce ve firmách se zásadně zrychlí – komentáře vztahující se ke konkrétnímu obsahu zajistí, že konverzace zůstane organizovaná.  Novinky poskytnou ucelené vlákno komentářů k danému tématu. Všichni členové týmu vědí, v jakém stavu se projekt nachází, a mohou ihned reagovat.  
  • Kreativitě se meze nekladou – kdykoliv, kdekoliv a navíc online. Díky zabezpečenému přístupu z jakéhokoliv prohlížeče či mobilního zařízení mohou uživatelé vytvářet, sdílet a neustále zdokonalovat své nápady. Mohou vytvářet text, tabulky, seznamy úkolů a událostí, galerie obrázků, multimediální a html obsah přímo ve stránce prohlížeče.
  • Bezpečné sdílení souborů a ukládání - e-mailovým přílohám odzvonilo. Místo toho uživatelé se svými kolegy synchronizují knihovny souborů, nebo myší přetáhnou soubor do okna prohlížeče a pošlou na něj odkaz svým kolegům. Ať tak či onak, už se nemusí starat o to, jaká verze je nejaktuálnější.  


 V současné chvíli je Samepage.io dostupná ve dvou balíčcích. Starter Plan je zdarma, s neomezeným počtem uživatelů a v základu obsahuje až 10 GB úložného prostoru. Firmy, které vyžadují větší úložiště, mohou upgradovat na Premium Plan, kde je cena 10 dolarů za 1 uživatele měsíčně, přičemž s každým zakoupeným uživatelem dojde k navýšení velikosti sdíleného úložného prostoru o 10 GB.

Rozšíření sdíleného úložného prostoru je možné zakoupit také samostatně za 5 dolarů měsíčně za každých dalších 10 GB.

Našli jste v článku chybu?