Hlavní navigace

Firmy Komix, SAP a HP společně otevřely nové democentrum pro testování SAP

30. 6. 2010

Sdílet

Cílem tohoto společného projektu má být ukázat zákazníkům možnosti zefektivnění procesů testování SAP, jak dosáhnout optimalizace v dané oblasti testování a jak celý proces testování dále podpořit efektivními softwarovými nástroji. Služby democentra budou zahrnovat jak bezplatné pravidelné semináře, tak přípravu akcí na míru dle konkrétních požadavků zákazníka.

Služby democentra budou probíhat na dvou úrovních. Výše zmíněná trojice společností bude pořádat pravidelné půldenní semináře, které budou pro registrované účastníky zdarma. Program zahrnující jednotlivé oblasti testování je v tuto chvíli naplánován do jara příštího roku a bude upravován a doplňován tak, aby odpovídal preferencím a potřebám zákazníků. Aktuální témata jednotlivých seminářů jsou následující:
·    základy funkčního testování s využitím SAP Quality Center by HP
·    automatizace testování SAPu s využitím HP Bussines Process Testing a SAP TAO
·    zátěžové testování SAPu s využitím SAP LoadRunner by HP
·    příprava testovacích dat pomocí SAP TDMS
·    organizace a řízení testů s využitím SAP Solution Manager – napojení na SAP Quality Center by HP
·    funkční testování s využitím SAP SM

Druhou hlavní náplní nového democentra bude organizace akcí dle konkrétních požadavků zákazníka zaměřených na názorné předvedení řešení od některé ze zapojených firem. V takovém případě má být zákazníkovi odborným konzultantem předvedena metodika správného řešení dané problematiky.

Našli jste v článku chybu?