Hlavní navigace

Kompaktní multifunkci s funkcí sešívání dokumentů má Konica Minolta

27. 1. 2015

Sdílet

Nový model je vybaven sedmipalcovým dotykovým displejem s technologií „Multitouch“. Uživatelé mohou při jeho ovládání využívat známých pohybů prsty, které jsou charakteristické pro práci s tablety nebo chytrými telefony. Systém je podle výrobce velmi intuitivní. Zařízení umožňuje také připojení na internet a zobrazování stránek přímo na ovládacím panelu.

Bizhub C3850FS nabízí i další pokročile funkce, jako je digitalizace dokumentů do formátů Microsoft Office či PDF/A nebo možnost jejich dlouhodobé archivace. Přístroj rovněž využívá vzdáleného dohledu Konica Minolta, který slouží ke sledování stavu zařízení a k automatickému zadávání objednávek spotřebního materiálu či požadavků na údržbu.

Vysokou míru bezpečnosti informací pak zajišťují funkce autentizačního tisku a možnost šifrování dat na pevném disku. 

 „Integrace dokončovacího zařízení do modelu velikosti A4 byl dalším logickým krokem ve vývoji našich technologiÍ,“ řekl Jindřich Koch, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Nový model umožní sešívat až padesátistránkové svazky a tím snížit manuální a časovou náročnost práce s vytištěnými dokumenty.“

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?