Hlavní navigace

Komplexní bezpečnost kombinující přístup formou klienta a cloud computingu představilo Trend Micro

16. 1. 2010

Sdílet

SPN podle výrobce díky kombinaci internetové (tzv. „in-the-cloud“) technologie a odlehčených metod využití klientů umožňuje zákazníkům okamžitý přístup k nejaktuálnější ochraně, ať se připojují kdekoli a jakkoli – z domova, z firemní sítě, nebo na cestách.

Jedná se o produkty Enterprise Security Suite, Enterprise Security for Endpoints and Mail Servers, Enterprise Security for Gateways a konečně Enterprise Security for Endpoints. Například prvně jmenovaný představuje centrálně spravované bezpečnostní řešení pro ochranu internetových bran, poštovních a souborových serverů, stolních počítačů, notebooků i mobilních zařízení.

„Nové sady Enterprise Security vycházejí z primárního výzkumu trhu a mají organizacím pomoci zajistit zabezpečení účinněji a zároveň účelněji,“ říká Dan Glessner, viceprezident marketingu Trend Micro pro globální podniky a datová centra. „Stále více organizací se snaží konsolidovat nejrůznější nesourodé produkty pokrývající jednotlivé aspekty zabezpečení do menšího počtu komplexnějších řešení od několika předních dodavatelů; jedním z důvěryhodných je i Trend Micro.“

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?