Hlavní navigace

Komplexní bezpečnostní řešení pro menší organizace představil Symantec – dostupné bude i jako služba

1. 6. 2010

Sdílet

Sada také poskytne volitelné doplňky pro hostované zabezpečení e-mailu a webu z nabídky Symantec Hosted Services a tím dá firmám možnost flexibilně volit mezi zavedením technologií v místě a zavedením hostovaných technologií. Tyto nabídky hostovaných služeb pomohou malým a středním podnikům zabezpečit a spravovat e-mailový a webový provoz prostřednictvím jediné webové konzoly pro správu a současně značně omezí potřebu spravovat v místě hardware a software pro zabezpečení zasílání zpráv.

Společnost Symantec také nedávno představila novou službu založenou na cloudu Symantec Hosted Endpoint Protection určenou malým a středním podnikům, které chtějí zavést komplexní zabezpečení svých počítačových systémů bez potřeby dalšího hardwaru nebo softwaru pro správu.

Funkce, jež podle výrobce nabízí nová sada:

• Úplná ochrana: Sada poskytne malým a středním podnikům novou úroveň úplné ochrany. Pomůže jim chránit podnik před externími hrozbami, interními hrozbami a ztrátou informací a to nemohou tradiční antivirové produkty poskytnout. Sada bude chránit koncové body jako přenosné a stolní počítače, poskytne zabezpečení zasílání zpráv a pomocí pokročilého filtrování obsahu na poštovní bráně může zabránit ztrátě dat. Funkce zálohování a obnovení, které jsou v sadě k dispozici, pomohou malým a středním podnikům v případě incidentu nebo selhání systému rychle obnovit jednotlivé soubory a složky nebo celé systémy Windows dokonce na nepodobný hardware nebo do virtuálních prostředí.

• Kontinuita činnosti organizace: Produkt spojí softwarové technologie zabezpečení, zálohování a obnovení a poskytne úplnou ochranu informací a v případě narušení zajistí v malých a středních podnicích plynulý provoz stolních počítačů, serverů a aplikací. Zákazníky budou proaktivně chránit bezpečnostní informace poskytované v reálném čase ze sítě Symantec Global Intelligence Network.

• Snadná správa: Sada zjednoduší správu IT a sníží celkové náklady na vlastnictví tím, že umožní malým a středním podnikům zakoupit a spravovat zálohování, obnovení a zabezpečení pro celou organizaci v jediné sadě. Sadu lze rychle nainstalovat s minimálním narušením prostředí IT zákazníka.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?