Hlavní navigace

Komplexní sada pro big data za předplatné od EMC

9. 4. 2014

Sdílet

Unifikovaná sada tak usnadňuje a zjednodušuje používání datové platformy Hadoop, relační databáze MPP a transakční databáze v paměti, a to za jednotnou cenu ve formě předplatného. To je k dispozici ve formě dvou- a tříletého úvazku za cenu závisející na počtu procesorových jader.

Sada podle výrobce propojuje tradiční a nově koncipované datové technologie a dovoluje tak vytvořit takzvané firemní datové jezero (Data Lake).

Organizace mohou díky tomuto modelu flexibilně přesouvat své investice mezi jednotlivými technologiemi v rámci sady a ukládat všechna data, které potřebují, analyzovat je a zjišťovat potřebné informace bez rizik spojených s investicemi do datových technologií.

Díky tomu, že Big Data Suite spojuje dohromady všechny důležité datové technologie, mohou firmy použít díky předplatitelské formě vždy tu, která je pro ně aktuálně nejpříhodnější.  Otázkou manažerůIT prý nově nebude, jakou konkrétní technologii využít, ale které řešení je pro jejich nasazení tím nejefektivnějším.

Například dosavadní uživatelé řešení Greenplum Database mohou kromě analýzy využít i nástroje pro zpracování dat v paměti v reálném čase prostřednictvím GemFire nebo rychlé zpracování dotazů pomocí systému HAWQ v rámci produktu HD.

 

Našli jste v článku chybu?