Hlavní navigace

Komplexní správa firemního IT z cloudu

18. 3. 2014

Sdílet

To umožňuje IT administrátorům spravovat a zabezpečovat servery, pracovní stanice, laptopy a mobilní zařízení z jednotného webového uživatelského rozhraní.

GFI Cloud například nově nabízí detailnější pohled na výkonnost serverů a pracovních stanic prostřednictvím monitorování využití CPU, paměti a diskového výkonu. To jim umožňuje identifikovat a řešit výkonnost podnikové sítě předtím, než případně začne ovlivňovat celkovou produktivitu.

Další novými funkcemi jsou výkonnější reportovací nástroje, které poskytují přehled o všech softwarových řešeních v rámci sítě a monitorují efektivitu podnikové politiky využívání webového přístupu. Administrátoři budou mít nyní přístup k reportům obsahujícím upozornění v případě, že dojde k porušování pravidel využívání webu ze strany koncových uživatelů.

Kromě toho novinka obsahuje automatizovaný patch management, který dokáže aktualizovat software od více než 20 výrobců třetích stran včetně Microsoftu či Adobe.

Jednotlivé služby lze nasadit flexibilně a škálovatelně tak, aby nejlépe vyhovovala potřebám podniku. Produkt rovněž integruje systém pro vzdálený přístup TeamViewer, který automaticky umožňuje přístup ke vzdálenému počítači na jedno kliknutí.

Našli jste v článku chybu?