Hlavní navigace

Komplexní systémy BI slibující mnohem kvalitnější přístup k datům představily HP a Informatica

23. 9. 2009

Sdílet

Novinky kombinují technologii společnosti Informatica pro integraci dat s platformou datového skladu HP Neoview a s poradenskými a implementačními službami HP zaměřenými na oblast BI.

„Zákazníci vnímají informace jako strategický majetek, ale přitom mají problém ke svým datům přistupovat co nejrychleji, aby mohli okamžitě přizpůsobovat obchodní strategie aktuálnímu vývoji trhu,“ řekl Marek Růžička, ředitel HP Software a Solutions pro Českou republiku. „Naše nová řešení pomohou klientům snížit jejich výdaje spojené s informacemi a využívat je efektivně, rychle i zcela spolehlivě.“

Do portfolia integrovaných řešení pro správu dat spadají následující služby a produkty:

• HP Neoview s platformou Informatica Data Integration poskytuje zákazníkům konzistentní pohled na podniková data. Umožňuje různým vlastníkům a odběratelům informací v podnikovém „ekosystému“ – např. analytikům či pracovníkům call center – provádět analýzy v aktuálním kontextu a přizpůsobovat služby dle aktuálních dat.

• Služby HP Master Data Management Services s platformou Informatica Data Integration poskytují ucelený a přesný přehled napříč různými obchodními entitami organizace, například zákazníky nebo produkty. Zároveň přispívají k lepší spolupráci s partnery v dodavatelském řetězci.

• Služby HP Information Quality Management Services s platformou Informatica Data Integration rozšiřují možnosti zákazníků v oblasti přístupu k datům a generování informačních sestav pro maximální využití informací, díky čemuž mohou firmy provádět prý vysoce kvalitní a praktická obchodní či finanční rozhodnutí.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?