Hlavní navigace

Konference Internet jako efektivní nástroj podnikání představí úspěšné způsoby online prodeje a marketingu

Sdílet

Martin Noska 8. 6. 2009

Každý druhý web developer si říká specialista na SEO - optimalizaci pro vyhledávače. Seznam.cz to nazývá šedou ekonomikou. Přijde vám to složité? A bohužel je toho mnohem více. Jak být úspěšní v online prodeji a marketingu v internetové džungli?

Konference Internet jako efektivní nástroj podnikání představí zkušenosti z praxe a tipy, jaké způsoby online prodeje a marketingu jsou dnes skutečně úspěšné podle držitelů cen Internet Effectiveness Awards 2005-2007. Účastníci neuvidí žádné teoretické prezentace, ale konkrétní případové studie, interakce s publikem a panelové diskuse. Konference je určena pro řídící manažery, majitele firem, stratégy značek, obchodní a marketingové manažery.

Účastníci konference získají navíc zdarma vstup na galavečer a párty Internet Effectiveness Awards, kde budou po konferenci během zábavného magického večera s kouzelníkem Petrem Kasnarem vyhlášena nejefektivnější internetová řešení současnosti a osobnost, která nejvíce přispěla k rozvoji internetu v ČR.

Obě akce pořádá Asociace.BIZ dne 18. června 2009 ve Veletržním paláci v Praze. Více informací naleznete oficiálním webu soutěže na www.IEA.cz.

Našli jste v článku chybu?