Hlavní navigace

Konica Minolta uvádí multifunkci bizhub 43 určenou pro malé pracovní skupiny

7. 1. 2011

Sdílet

bizhub 43Konica Minolta bizhub 43 kombinuje funkci tiskárny, kopírky, skeneru a faxu s rychlostí tisku či kopírování až 43 černobílých stran A4 za minutu. Funkce duplex pro oboustranný tisk je, stejně jako automatický oboustranný podavač originálů, standardním vybavením stroje, jež dosahuje výtěžnosti toneru až 20 000 výtisků. Až čtyři zásobníky papíru umožňují rychlý přístup k různorodým vstupům o maximální kapacitě až 1 800 listů. Ačkoliv se jedná o černobílou multifunkci, je k dispozici barevné skenování rychlostí 15 stran za minutu s rozlišením 1 200 dpi.

Bizhub 43 se také vyznačuje snadnou obsluhou, kterou zajišťuje barevný dotykový displej s úhlopříčkou 7,4". Malý rozměr v základně a přední přístup ke všem čtyřem zásobníkům papíru společně se středovou přihrádkou pro vytištěné dokumenty pak minimalizuje prostorové nároky stroje a z hlediska spotřeby multifunkce splňuje požadavky Energy Star.

Barevné skenování předloh je možné odeslat do e-mailové schránky, SMB složky, USB flash disku či na FTP server. K dispozici je také možnost propojit fax s PC a pracovat s faxy přímo v počítači obdobně jako s e-mailem.

Multifunkce bizhub 43 je vybavena řadou bezpečnostních prvků. Při používání v kanceláři je zajištěna interní bezpečnost šifrovanou SSL komunikací či podporu HTTPS. Stroj také umožňuje omezení tiskových práv skupinám uživatelů anebo jednotlivcům.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?