Hlavní navigace

Konvergovaná infrastruktura pro firemní pobočky

19. 10. 2010

Sdílet

Nové síťové řešení pro pobočky má jejich pracovníkům zajistit lepší dostupnost aplikací třetích stran, a to prostřednictvím integrace přímo do síťových prvků. Ve specializovaném modulu tak mohou být k dispozici nově mimo jiné IP ústředna společnosti Avaya, Citrix Netscaler VPX nebo Microsoft Lync.

Firma nyní také nabízí službu AppDV (aplikační digitální vakcína) zajišťující pro HP TippingPoint IPS filtry, které rozpoznají provozované aplikace a dovolí na ně aplikovat různá omezení. Lze tak například zakázat přístup k vybraným službám, k webům nebo k jejich částem.

V oblasti serverového hardwaru HP přichází s produktem ProLiant SL6500, který lze škálovat z jednoho až na tisíc uzlů, a to při vysoké energetické účinnosti a výkonu až jeden teraflop na jednu rackovou jednotku. Pro nasazení podle konkrétních firemních požadavků, například pro účely cloud computingu, doporučuje HP kombinovat server s modely SL390s G7 a SL170s G6.

V produktovém portfoliu HP pro ukládání dat se podle představitelů firmy v nadcházejících měsících významně projeví akvizice společnosti 3Par, s jejímiž řešeními hodlá HP oslovit velké poskytovatele služeb. U řešení 3Par oceňují přitom především jejich schopnost clusteringu, úsporu úložného provozu, nebo správu dovolující mimo jiné přidělovat kapacitu aplikacím v časech v řádu sekund.

Našli jste v článku chybu?