Hlavní navigace

Lenovo představuje nový tablet MIIX 700

Sdílet

-rd 4. 2. 2016

Lenovo MIIX 700 má až 12palcový Full HD+ (2160 x 1440) displej, který poskytne uživatelům dostatek prostoru pro sledování filmů, hraní her a efektivní práci.

Výkon pro všechny typy činností zajišťuje tabletu spojení nejnovějšího procesoru Intel Core m spolu s integrovanou grafickou kartou a operační pamětí s kapacitou 8 GB. Uživatelé na cestách nebo při dlouhých poradách ocení i velkou výdrž baterie, která dosahuje až 9 hodin při přehrávání lokálního videa.

Kromě displeje podpoří zážitek z přehrávaných filmů také zabudované stereo reproduktory s certifikací Dolby Audio. Dostatek prostoru pro soubory, hry, filmy a jiná data zajišťuje tabletu MIIX 700 vnitřní SSD úložiště o kapacitě až 256 GB, které je možno dále rozšířit pomocí microSD karty.

Díky kombinaci předinstalovaného operačního systému Windows 10 a volitelné 3D kameře Intel RealSense je ovládání tabletu intuitivnější. Pro ovládání tabletu je také dostupné pero Active Pen se třemi vyměnitelnými hroty, které dokáže rozlišit více než 2 000 úrovní tlaku a zajistí tak přesnost při psaní rychlých poznámek i dlouhých textů.

Internetové připojení WiFi 802.11 a/c doplní volitelná podpora vysokorychlostního připojení LTE (4G) při zapojení micro SIM karty.

Tablet je dodáván s odnímatelnou klávesnicí, díky které mohou uživatelé používat zařízení jako notebook i tablet. Duální pant na zadní straně tabletu umožňuje změnit nastavení úhlu obrazovky podobně jako na klasickém notebooku.

Uživatelé tak mohou plynule přecházet mezi dvěma režimy použití a vybrat si mezi přenositelností tabletu či produktivitou notebooku. Klávesnice zároveň slouží jako ochranný kryt, který při zavření ochrání tablet před poškozením nebo poškrábáním.

Našli jste v článku chybu?