Hlavní navigace

Lenovo vrhá na trh novinky, poprvé s AMD

Sdílet

-rd 26. 6. 2020

Letošní vlajková loď herního portfolia Lenovo Legion 7i nabízí 15palcový Full HD displej  s procesorem až 10. generace Intel Core i9 H-Series. Hlavně pak sází na grafiku Nvidia GeForce RTX 2080 SUPER GPU s Max-Q designem.

Nejlehčí a nejtenčí verze prémiového notebooku Lenovo Legion Y740Si s 1,7 kg má zase inovativní chlazení Coldfront 2.0 s integrovanou 1,6mm odpařovací komorou (Vapor Chamber) a sadou teplotních senzorů. Pro lepší a rychlejší cirkulaci vzduchu disponuje notebook duálním systémem ventilátorů a čtyřmi odvodovými kanály.

V přenosném počítači Legion 5 se vůbec poprvé ukazuje v rámci značky Lenovo mobilní procesor AMD Ryzen 4000 H-Series. Lenovo Legion 5 i Lenovo Legion 5i jsou dostupné v 15 a 17palcové verzi s klávesnicí Lenovo Legion TrueStrike a volitelným 4zónovým RGB podsvícením klávesnice.

Nezapomnělo se ani na stolní herní počítače, kde se objevuje Lenovo Legion Tower 5i. Tento model disponuje chladícím systémem Coldfront 2.0 s vylepšeným chladičem CPU o výkonu 150 wattů a většími ventilátory pro lepší cirkulaci vzduchu po celé 28litrové skříni. Tiché chladící řešení je součástí komplexního vnitřního hardwaru a softwaru a zaručuje nižší teplotu systému.

Z konceptu 2 v 1 je v nabídce IdeaPad Duet 3is hmotností0,86 kg. Podle výrobce je kompatibilní se všemi běžnými školními program. Má také odnímatelnou klávesnici s Bluetooth (5.0), stojánek a digitální pero. Zařízení ukrývá procesor poháněný Intel Pentium s grafikou Intel, Windows, Wi-Fi kompatibilitu a systém Dolby Audio.

Pro odpůrce kabelů tu je potom All-in-One IdeaCentre AIO 3 a AIO 3i. Model AIO 3 pohání AMD Ryzen 7 4700U a jeho kolegu AIO 3i zase procesor Intel Core i7 10. generace. Poměr obrazovky k tělu dosahuje až 93 %, k dispozici je také model s rozlišením QHD.

Našli jste v článku chybu?