Hlavní navigace

Loewe se mění a uvádí televizor Loewe bild 7

Sdílet

-rd 6. 10. 2016

Z anglických pojmenování výrobků přechází společnost na nové, německé názvy. Televizory tak nesou od nynějška označení „bild“ a představované audio systémy pak „klang“. Druhou změnou je úprava cenotvorby výrobků. Změnou některých prvků výroby, jako třeba přebírání některých technologií od vlastníků patentů vede k výraznému zlevnění produktů.

Ceny by se nyní měly držet zhruba 15 % nad podobnými produkty jiných značek.

Současně také Loewe uvedl na tuzemský trh skrz svého výhradního distributora společnost BaSyS televizor Bild 7 s úhlopříčkou 65“ (tedy přibližně 165 cm) při tloušťce displeje 7 mm. Ve vypnutém stavu je vidět pouze obrazovka s  tenkým rámečkem, po zapnutí se displej vysune nahoru a odhalí zvukový systém. S vypnutím přístroje se vše vrátí do výchozího stavu.

Obrazovka je OLED a v televizoru je nová elektronika pro zpracování vstupního signálu. V přístroji bild 7 je poprvé použita vlastní technologie – Loewe Vantavision. Ta podle výrobce zajišťuje plynulý a ostrý obraz i v rychlých scénách, které prý působí na mnoha přístrojích rozmazaným dojmem.

K televizoru je možné zvolit jako doplňky - podstavce na podlahu i na stůl s možnostmi manuálního nebo dálkově ovládaného motorizovaného natáčení až po instalaci televizoru na svislou otočnou tyč rozepřenou mezi podlahou a stropem. Podstavce zároveň ukrývají všechny kabely.

V kombinaci s aplikací Loewe tv2move umožňuje televizor bild 7 přenášet obraz v rámci dosahu domácí bezdrátové sítě do tabletu. Protože televizor obsahuje každý tuner zdvojený, můžete jeden televizní kanál sledovat na obrazovce televizoru a druhý přenášet na displej tabletu.

Všechny funkce televizoru lze kromě tradičního způsobu ovládat také pomocí druhé mobilní aplikace – Loewe Smart Assist. Ta třeba umí dálkově spustit nahrávání programu na pevný disk integrovaný v televizoru.

Našli jste v článku chybu?