Hlavní navigace

Logitech s výstřední klávesnicí i myší

21. 1. 2022

Sdílet

Logitech uvádí na český trh nejnovější produkty řady Studio – klávesnici POP Keys a myš POP Mouse. Produkty budou dostupné v České republice a na Slovensku u prodejců za doporučené maloobchodní ceny 2 499 Kč za klávesnici POP Keys a 999 Kč za myš POP Mouse.

Klávesnice POP Keys se dodává celkem s osmi vyměnitelnými hmatníky s emoji symboly – čtyři z těchto hmatníků jsou předinstalovány na samotné klávesnici. 

Klávesy pro emoji lze snadno nakonfigurovat ke vkládání oblíbených symbolů nebo na jinou praktickou funkci pomocí softwaru Logitech Options, který je k dispozici pro platformy Windows i Mac.

Myš POP Mouse disponuje speciálním horním tlačítkem, které otevírá nabídku emoji a lze ho také jednoduše nastavit i pro pohodlné ovládání jiných funkcí.
Retro klávesnice POP Keys nabízí mechanické klávesy ve stylu klasického psacího stroje pro pohodlné psaní a různé pokročilé funkce. Jejích 12 funkčních kláves ovládá například pořizování snímků obrazovky, vypnutí mikrofonu nebo přehrávání médií.

Kompaktní myš POP Mouse se snadno vejde do tašky nebo kapsy a zvyšuje produktivitu díky kolečku Smartwheel, které se automaticky přepíná z režimu vysoké přesnosti do režimu rychlého rolování.

Oba POP produkty se dokážou připojit až ke třem zařízením najednou pomocí technologie buetooth nebo bezdrátového přijímače Logi Bolt.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?