Hlavní navigace

Logitech uvádí na trh sestavu Wireless Desktop MK710

11. 2. 2010

Sdílet

Logitech uvádí na trh sestavu Wireless Desktop MK710


Společnost Logitech představila sestavu Logitech Wireless Desktop MK710 - kombinaci klávesnice a myši, která disponuje bateriemi s výdrží až tři roky, a to jak v klávesnici, tak i v myši.  Součástí sady je drobný přijímač Logitech Unifying, ergonomická klávesnice Logitech Incurve keys a myš s rychlým listováním.

 

Logitech Wireless Desktop MK710

Bezdrátová technologie Logitech Advanced 2,4 GHz umožňující tříletou životnost baterie podle výrobce přenáší informace účinněji než klasické bezdrátové systémy pracující na frekvenci 27 MHz. Sestava Wireless Desktop MK710 kromě toho minimalizuje dobu, kdy je klávesnice a myš v aktivním módu, i když se právě nepoužívají, čímž se šetří energie a minimalizuje se zpoždění, když opět začnete psát nebo používat myš. Životnost baterií v klávesnicích Logitech je založena na výpočtu předpokládajícím 2 miliony úhozů za rok v kancelářském prostředí; životnost baterie v myších Logitech se může lišit v závislosti na typu uživatele a pracovním prostředí.

Drobný přijímač Logitech Unifying lze spárovat až se šesti klávesnicemi a myšmi, které jsou kompatibilní se systémem Logitech Unifying. Díky tomu se uvolní USB porty a usnadní se tak úprava, přenastavení a párování stávající konfigurace. Nízkoprofilová klávesnice je vybavena klávesami Logitech Incurve keys a vypolstrovanou opěrkou dlaní. Integrovaná palubní deska LCD vás už jen při letmém pohledu informuje o stavu funkcí Caps Lock, Scroll Lock, Num Lock i o životnosti baterie.

Sestava Logitech Wireless Desktop MK710 má být v Evropě k dispozici začátkem února 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 3 290,-Kč s DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?