Hlavní navigace

Magento: Proč je u on-line obchodníků tak oblíbené?

Sdílet

Redakce 4. 11. 2015

Magento představuje populární eCommerce platformu. Jde vlastně o systém pro správu obsahu, který v současné době používá více než 240 000 obchodníků – mimo jiné třeba Nike, Ford, Samsung nebo Lenovo.

Podrobné informace o řešení  Magento, jak funguje nebo v čem může být přínosné pro vás, se můžete dozvědět na obsáhlé konferenci Meet Magento CZ 2016, která se koná 31. března 2016 v Praze (bližší informace najdete na webu cz.meet-magento.com)

Českou mutaci konference pořádá společnost Neklo, aktivní člen komunity Magento, která tak chce umožnit více tuzemských expertům poznat vlastnosti platformy Magento či ukázat, jak produktivní může být spolupráce podniků a internetových technologií.

Během konference bude příležitost skvěle se bavit s podobně smýšlejícími lidmi, najít nové cesty k růstu vašeho podniku a navázat nové známosti, které by v budoucnu mohly vyústit v úspěšnou spolupráci.  

Zároveň budou účastníci mít možnost podělit se o své myšlenky a nápady ohledně současného stavu on-line podnikání a jeho dalších vyhlídkách.

A pro koho je tato konference vhodná? Pro ty, co vlastní podnik a chtějí rozšířit pole působnosti na internetu, již mají internetový obchod a chtějí ho posunout na vyšší úroveň, zlepšit produktivitu a zvýšit tržby, chtějí zlepšit a zefektivnit interakci se zákazníky, hledají nové nápady a partnery pro podnikání, usilují o udržení čelní pozice na poli současného on-line trhu či mají opravdový zájem o Magento a chtějí se mnohé další naučit.

Našli jste v článku chybu?