Hlavní navigace

Magentový Ježíšek

2. 11. 2021

Sdílet

Po operátorovi O2 představil svou vánoční nabídku také T-Mobile. A rozdává slevy. 

Produkty z portfolia značky Samsung si zákazníci magnetového operátora pořídí až o 7 000 Kč levněji, případně mohou využít akci s druhým telefonem za 1 Kč. Dotace se přitom nevztahuje jen na mobilní telefony, ale na řadu další domácí elektroniky. 

 K hlasovému tarifu je možné zakoupit také herní konzole  od 999 Kč, notebooky Acer od 3 021 Kč nebo televizory Samsung od 7 721 Kč. Od poloviny listopadu až do Vánoc budou moci získat zákazníci jedno ze zařízení Apple iPhone nebo Apple Watch za 1 Kč a obě tak od 12 999 Kč. 

O speciální vánoční odměnu letos nepřijdou ani Twist zákazníci s hlasovým tarifem. Za každé dobití předplacené karty částkou alespoň 250 Kč získají balíček 1 GB dat zdarma a neomezené volání do sítě T-Mobile na 30 dnů zdarma. 

Vánoční ceny se dotknou i televizních tarifů. Na nové zákazníky T-Mobile TV čeká zvýhodněná cena už od 99 Kč a k tarifu M a vyššímu získají balíček HBO Základ na tři měsíce zdarma. Optický internet a DSL připojení pak pořídí zákazníci v nejvyšší rychlosti za 299 Kč na prvních šest měsíců od zřízení služby.

Našli jste v článku chybu?