Hlavní navigace

Mailserver od Keria lze nasadit přímo do prostředí VMwaru

10. 3. 2009

Sdílet


Virtuální stroj Kerio MailServer Virtual Appliance se podle výrobce snadno instaluje a zároveň nabízí mobilním pracovníkům bezpečnou spolupráci v oblasti přenosu zpráv a přístupu k obchodním datům. Kerio MailServer zahrnuje integrovanou antispamovou a antivirovou ochranu, vestavěné zálohování a archivaci a podporu řady mobilních zařízení.
„Kerio MailServer efektivně podporuje virtualizaci VMware tak, aby podnikům byl kdykoli a kdekoli umožněn snadný přístup k e-mailům, kalendářům, kontaktům a úkolům," říká Bernie Mills, hlavní ředitel aliančních programů u společnosti VMware. „Těší nás, že Kerio s novou technologií v kombinaci s významnými obchodními přínosy virtualizace VMware, zahrnujícími nižší investiční a provozní náklady, kontinuitu podnikání, vyšší bezpečnost a sníženou spotřebu energie, poskytuje zákazníkům přidanou hodnotu."
„Jsme udělením statutu VMware Ready poctěni," říká James Gudeli, viceprezident of Business Development společnosti Kerio Technologies. „Náš Kerio MailServer splňuje požadavky trhu malých a středních podniků. Věříme, že to našim obchodním partnerům pomůže přinášet svým zákazníkům ještě vyšší hodnotu."

Našli jste v článku chybu?