Hlavní navigace

Kerio MailServer 6.7 podporuje více platforem i lepší antispam

13. 5. 2009

Sdílet

Novou verzi Kerio MailServeru uveřejnila firma Kerio Technologies. Varianta 6.7, jenž je určena malým a středně velkým podnikům, nabízí mimo jiné globální adresář (Global Address List - GAL), vylepšené zabezpečení proti spamu (antispamový modul je optimalizován pro víceprocesorové systémy a využívá paralelního zpracování emailů pro zvýšení propustnosti filtrování) či podporu linuxových distribucí Debian a Ubuntu.
Například Global Address List podle výrobce poskytuje snadný způsob jak vyhledávat a přistupovat kontaktní informace kolegů v rámci firmy prostřednictvím klientů, jako je například Microsoft Outlook. Větším společnostem GAL prý výrazně zefektivní každodenní práce. Kerio Global Address List je synchronizován s Microsoft Active Directory, Apple Open Directory a lokální databází uživatelů Kerio MailServeru.
„Kerio Global Address List výrazně zjednodušuje správu kontaktů, což dosud bylo velkým problémem většiny rostoucích společností," řekl Tomáš Soukup, product development manager Kerio MailServeru. „Díky tomu, že jsou noví uživatelé do globálního adresáře přidáváni automaticky, mají všichni zaměstnanci okamžitě přístup ke jménům, pracovním pozicím, e-mailovým adresám, telefonním číslům či poštovním adresám všech ostatních kolegů."
Další z nových vlastností Kerio MailServeru 6.7 je také vylepšený antispam. Antispamový modul, nyní optimalizovaný pro víceprocesorové systémy, využívá paralelního zpracování emailů pro zvýšení propustnosti filtrování. Vícenásobná ochrana proti nevyžádané poště nyní zahrnuje metodu automatického učení bayesiánského filtru, která zásadně zrychluje tvorbu bayesiánské heuristické databáze, díky níž je antispam efektivnější.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?