Hlavní navigace

Manažerské vyhodnocování dostupné i malým firmám představilo Asseco

Sdílet

Pavel Louda 15. 5. 2010

Modul je určen pro rychlé a operativní získávání informací, jak pro strategické rozhodování, tak pro operativní řízení firmy. Například lze komfortně získat informace o stavu skladů, objemu prodejů a nákupů v kusech, nákupních nebo prodejních cenách, finančním objemu za nakoupené zboží od dodavatelů, nebo za prodané zboží odběratelům, a to vše nejen v průběhu fiskálního roku, ale i za několik let zpátky.

Příprava tabulek a podkladů z existujících dat pro následné vyhodnocování je podle výrobce velmi variabilní a lze nastavitelná. Výstupy jsou pro pracovníky, kteří potřebují rychle a kvalifikovaně rozhodovat, snadno a rychle dosažitelné. Modul Manažerské vyhodnocování je prý navíc cenově přístupný i pro velmi malé firmy.

„Na jediném místě tak získáte komplexní pohled na data systému Helios Red podle vašich potřeb a zvyklostí,“ vysvětluje Daniel Hanuš, vedoucí obchodu pro malé a střední podniky v Asseco Solutions Česko, a dodává: „Pohledy lze definovat nad oblastmi účetnictví, skladového hospodářství, nákupu a prodeje a mzdových nákladů.“

Našli jste v článku chybu?